Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Filmy a DVD
01 Jackass 113 bodov
02 Rammstein - Live Aus Berlin 105 bodov
03 Princezná Mononoke 59 bodov
04 A je to 56 bodov
05 Pán Prsteňov 46 bodov
06 Matrix 42 bodov
07 Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2) 39 bodov
08 Alien versus Predator 37 bodov
09 Kult Duny - 1. časť (Úvod) 34 bodov
10 Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2) 32 bodov
11 Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry) 32 bodov
12 Antirecenzia na Pána Prsteňov 29 bodov
13 Matrix Revisited 28 bodov
14 Steve O – Don‘t try this at home 28 bodov
15 Dracula 26 bodov
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
A je to
AMMO FILMIK
Alien versus Predator
Antirecenzia na Pána Prsteňov
Antirecenzia na Pána Prsteňov, časť 2
I, Robot
Immortal ad vitam
Jackass
Kaena
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Lords Of The Rings (kreslený Pán Prsteňov)
Matrix ANTIRevolutions
Matrix Revisited
Matrix získal platinové DVD
Máme prvé Slovenské zlaté DVD!!!
Predaj DVD video v ČR/SR vzrástol viac ako dvojnásobne
Predaj DVD video v Českej republike v roku 2002
Princezná Mononoke
Príjmy z predaja DVD video a VHS prekonali tržby z kín
Pán Prstenů:Společenstvo Prstenů
Pán Prsteňov
Pán prsteňov: Dve veže
Rat Race
Steve O – Don‘t try this at home
The Village
Three Kings
Van Helsing
viac...
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
Hry, návody [6 clankov]
Hudba [8 clankov]
Internet [7 clankov]
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
Scary Movie 
Filmy a DVD | Dna 7.8.2001 | Censored + Shadow | 27 znamok, priemer 2.37 | 3750 videni | 567 WAP videni

V poslednej dobe sa nejako roztrhlo vrece s horormi. Do kín sa hrnie kopec ľudí, aby sa mohli báť. Strach ovládol masy, ktoré sa nemôžu dočkať ďalšieho prívalu krvi, mŕtvych a všetkého, čo k dobrému hororu patrí. A potom prišiel Scary Movie (Česi tomu dali dobrý názov – Desnej biják), krv, mŕtvoly a pán zabijak síce nezmizli, ale autori pridali kopec srandy niekedy až nechutnej. Dôkazom tohto je hneď prvých päť minút, počas ktorých vznikne prvá mŕtvola, a od ktorej sa odvíja celý príbeh. A kde je ten humor? No silikón na noži a znechutený výraz mr. zabijaka pri jeho odstraňovaní je jeden z množstva gagov, ktorými autori tento pseudo horor prešpikovali. Veď už len názov školy, ktorú hlavní hrdinovia navštevujú, hovorí sám za seba – Corpse High (Dalo by sa preložiť ako Mŕtvolná stredná), čo je to za názov?:)
Za zmienku stojí sám zabijak. Je to hádam najlepší akého som videl :)) Nahadzuje rôzne ksichty, ale rapovať vie len veľmi málo. A jo, mal by sa naučiť, že keď rapuje, nemal by sa tak rozháňať hákom na ryby, mohol by niekomu vypichnúť oko, poprípade nejaké to črevo :)). Herec, čo ho hral si vážne “zarejdil“. A jak uteká :). Celý film je braný viacmenej ako naživo hraná kreslená rozprávka parodujúca kopec hororov ako Viem čo si urobil minulé leto, Vreskot alebo Blair Witch. Zo všetkých týchto filmov sa tu nájde kopec momentov, aj keď asi najviac ich tu je z Vreskotu, predsa len maska Zabijaka, zbrane aj scény. Ak ste videli
Scream 2 určite si pamätáte na vraždu v kine (na začiatku filmu), tu je pojatá trošku ináč, brutálnejšie a Zabijak sa nemusí ani namáhať. Ďalšou peknou vecou sú ksichty ktoré Zabijak občas nahodí. Najkrajší je (teda aspoň podľa mňa) keď sa si dá šľuka (a nie jedného) z akvária, jednoducho vodné bongo ako má byť. Btw. ak by niekto vedel ako spraviť bongo z akvária, nech sa ozve, pozveme ho na redakčnú párty, tráva, hadička, alobal, akvárium a voda zaistené.
Ale nielen Zabijak stvára blbosti. Ostatní herci sa tiež nenechávajú zahanbiť. Najkrajší moment hneď po orgazme (niekde sa tu povaľuje obrázok) je ako hlavná hrdinka pije pivo. Cez hadičku. A lievik. A na hlave má kúlovú prilbu... Teraz nasleduje ďaľšia výzva redakcie. Ak má niekto takú prilbu (obrázok sa tiež tu niekde nachádza) nech sa ozve. Zn. lievik, hadičku a pivo dodáme, ide nám o tú prilbu. Sme ochotní ju aj kúpiť.
Scary ale neparoduje len horory. Nájdu tu ja také klasiky ako Matrix. Poprípade sa tu nájde aj paródia reklamy na pivo. Tak oduševnene som ešte nikoho Wazaaaa kričať nevidel :)).
Čo by sa ešte dalo povedať? No výkony hercov.... Mohli by byť aj lepšie a nesnažím sa naznačiť, že by som to zahral lepšie, ale aj tak trošku viac sa mohli posnažiť :)) Ale na B čko to bohate stačí, hlávná vec je, že je sranda nie ? :)) A tej si vážne užiejete viac než dosť. A jedna perlička, čo ma akurát napadla. Shortyho, „trochu“ vyšinutého fajčiara trávy hrá ten istý herec ako Snailsa v Dungeons & Dragons. A akože ak mám povedať pravdu, tak som si nešimol moc veľký rozdiel medzi sfajčeným a nesfajčeným chlapíkom, stále tliape rovnako veľké blbosti a správa sa ako prifajčený, to bude asi profesionálna deformácia.
Scary jednoznačne stojí za to vidieť, toľko streštených nápadov som nevidel ani nepamätám a určite sa vám niečo zachytí v hlave (teda okrem nejakého toho olova) a použijete to... Už len zohnať tú prilbu :)). Malá rada na záver. Nikdy nezostávajte stáť naprostred ulice kričiac nie, vodiči sú svine, najmä ak za volantom sedí Fredy :)))

Hodnotenie: 7/10


Pekné prsa :-) - Klikni a zvďż˝?�� sa Už nemá (tie prsa) - Klikni a zvďż˝?�� sa Takto sa chránia panny - Klikni a zvďż˝?�� sa Už zasa jazdím bez papierov - Klikni a zvďż˝?�� sa Doofy - Klikni a zvďż˝?�� sa Ženská je absolutne nadšená - Klikni a zvďż˝?�� sa A žiaci tiež su nadšení, my v škole sme boli tiež - Klikni a zvďż˝?�� sa Pán zabiják v parku - Klikni a zvďż˝?�� sa Malý vták (aj vy máte podobný problem?) - Klikni a zvďż˝?�� sa Odstranovanie m?tvol - Klikni a zvďż˝?�� sa Holenie - Klikni a zvďż˝?�� sa Hmmmmm, kde asi je pán zabijak??? - Klikni a zvďż˝?�� sa A kde môže teraz by? pán zabijak??? - Klikni a zvďż˝?�� sa A teraz už vôbec neuhádnete kde je. - Klikni a zvďż˝?�� sa Pán zabiják a klavír, romantické - Klikni a zvďż˝?�� sa Aj vy by ste boli nadšení keby sa na vás valil klavír - Klikni a zvďż˝?�� sa Wazzááá - Klikni a zvďż˝?�� sa Wazzááá - Klikni a zvďż˝?�� sa Wazzááá, ako vidíte v tomto filme je kopec zaujimavých dialogov - Klikni a zvďż˝?�� sa Wazzááá - Klikni a zvďż˝?�� sa No ?o niekto ma nožík v bruchu a niekto vajcia namiesto klitorisu - Klikni a zvďż˝?�� sa Všimnite si ?o je za pánom zabijákom - Klikni a zvďż˝?�� sa úúúúú teraz by som mala krváca?, však? - Klikni a zvďż˝?�� sa Pán zabiják v rozpakoch - Klikni a zvďż˝?�� sa Krásne zlomená noha - Klikni a zvďż˝?�� sa Pán zabiják je z pohladu na nohu nadšený - Klikni a zvďż˝?�� sa Teraz by som mala by? m?tva, však? - Klikni a zvďż˝?�� sa Aj tu si herci užívajú dostatok bolesti (nielen v Dungeons&Dragons) - Klikni a zvďż˝?�� sa The blairwitch párodia, prekrásne - Klikni a zvďż˝?�� sa ?úracie preteky - Klikni a zvďż˝?�� sa ?o doda? - Klikni a zvďż˝?�� sa Pán zabiják si užíva kino - Klikni a zvďż˝?�� sa Tie dvere to asi nevydržia - Klikni a zvďż˝?�� sa Go, go, go, go (pozn.red. ak máte takúto prilbu redakcia ju kúpi. zn.lievik už máme) - Klikni a zvďż˝?�� sa To je tak ke? sa niekto nevie bozkáva? - Klikni a zvďż˝?�� sa Man, I see dead people - Klikni a zvďż˝?�� sa Go, go, go, go (pozn.red. toto už máme tiež) - Klikni a zvďż˝?�� sa Gooooddddd SHIT - Klikni a zvďż˝?�� sa Zhúlená partia - Klikni a zvďż˝?�� sa prvé milovanie, niekto to prehnal - Klikni a zvďż˝?�� sa Chlapa to vypumpovalo stato?ne - Klikni a zvďż˝?�� sa Tomuto sa vravý dobrý RAP, peace !!! - Klikni a zvďż˝?�� sa Zasiahli ma! - Klikni a zvďż˝?�� sa Párik umiera - Klikni a zvďż˝?�� sa Niekto to rad horuce, niekto to rád Matrix - Klikni a zvďż˝?�� sa Ou?, moje kríže - Klikni a zvďż˝?�� sa Vidite tu grímasu??? - Klikni a zvďż˝?�� sa Sranda, teraz nebol nadachaný a aj tak grimasi  ma super - Klikni a zvďż˝?�� sa Skoro celá parti?ka - Klikni a zvďż˝?�� sa
Najnovsie clanky od tohto redaktora