Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Úvahy
01 Načo nám je škola? 25 bodov
02 Microsoft ma sere, časť 2 21 bodov
03 Microsoft ma sere 21 bodov
04 Hrali by ste Tomb Raidera... 15 bodov
05 Herná mašinéria sa zbláznila 9 bodov
06 Microsoft a jeho Windows 9 bodov
07 Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...) 7 bodov
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
Hry, návody [6 clankov]
Hudba [8 clankov]
Internet [7 clankov]
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Herná mašinéria sa zbláznila
Hrali by ste Tomb Raidera...
Microsoft a jeho Windows
Microsoft ma sere
Microsoft ma sere, časť 2
Načo nám je škola?
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
Prváčikovi sa nepáči gymnázium 
Úvahy | Dna 31.12.2002 | Sucho Hajnik | 19 znamok, priemer 3.21 | 2098 videni | 466 WAP videni

Tento príbeh sa odohráva vo veľmi ťažkom období môjho pred a gymnaziálneho štúdia, čiže
"THE TRUE STORY OF A FUCKING SCHOOL"
Písal sa október 2001 a ja som sa ako hlupák už druhý rok pripravoval každotýždenným doučovaním zo slovenského jazyka a matematiky na prijímacie skúšky na nejakú tú školu. Ešte som nevedel ani kam pôjdem, ale mamka ma donútila chodiť na doučovanie preto, lebo s mojimi známkami to vyzeralo biedne (niežeby to bola moja vina. :)), ale preto, že sa bála vynadať nejakým tým hlúpym učiteľom ako to robili rodičia spolužiakov.
Možno sa vám to bude zdať smiešne, ba banálne, ale hovorím pravdu, keď hovorím, že 2 mesiace pred prijímačkami som ešte nemal vyjasnené, kam pôjdem na školu, prihlášku som mal síce na drevárskej priemyslovke, ale bolo mi jasné, že mamka chce, aby som išiel niekam inam. 2 týždne pred prijímačkami sa mama zrazu nečakane dovalila domov a ja v náruživom objatí so spolužiačkou som len počul ako mama kričí "Ideš na gymnázium", v tom momente som si stihol zahryznúť do jazyka (neviem, či to bol jej alebo môj), natiahnuť tričko a vysloviť to hrozné slovo "KURVA". Vtom sa mama zrazu objavila v izbe a ostala stáť. Chvíľu na mňa čumela ako vyoraná myš a potom odišla a povedala, že nech potom prídem do kuchyne. Okamžite som šiel vyprevadiť spolužiačku a hlásil som sa mame v kuchyni. Mama mi začala vysvetľovať, aké je pre mňa výhodne, aby som išiel na gymko, že aj jej sa tam páčilo a že stade môžem ísť na akú výšku chcem (horor). Nepotrvalo dlho a moja prihláška sa zrazu ocitla na jednom hlúpom nemenovanom gymnáziu. Posledný týždeň ma moja milá mama nechala doma a vybavila mi hneď doučovanie každý deň 2x po 2 hodiny a dokonca aj v sobotu. Na konci týždňa som mal pocit, že mi praskne hlava a bol som taký nakockovaný, že sa mi z toho skoro nohy polámali. O dva a pol mesiaca som prikvitol na školu, o ktorej som si myslel, že tam nepatrím, ale keď som tam už bol, tak čo už s tým narobím. Prvý trapas bol ten, že som ani nevedel, do ktorej triedy som mal ísť (mama zabudla ísť na rodičovské stretnutie), a tak som sa pobral rovno do A triedy, ktorá bola koniec koncov bližšie.Na konci hodiny mi triedna profáčka povedala, že ja som mal byť v B-čke, a tak som sa na druhý deň ocitol tam. Na moje prekvapenie sme sa už na tretí deň začali učiť novú látku a opakovať sprostosti (na moje šťastie sme vedomostné písomky písali až na druhý týždeň, ktorý som chýbal :P) Sám doteraz neviem pochopiť, akým činom som sa stal predsedom triedy a prečo preboha som vyfasoval takú sprostú triednu profesorku, ktorá učí nemčinu a ani nevie nemeckú výslovnosť, pretože ešte nikdy nebola v Nemecku. Na tretí týždeň som sa preistotu pobral na dve exkurzie (s druhákmi a tretiakmi), a keďže mi cwokárka povedala, že som veľmi komunikatívny typ, tak som od tých ľudí v pokročilom štádiu úmrtia vytiahol všetko, čo sa dalo o celej skole. Týmto činom som prišiel na veľa závažných vecí, o ktorých radšej nebudem rozprávať, lebo ak by toto náhodou uvidel nejaký ten profák z našej školy, tak by som asi vyletel. Poviem vám len toľko, že som zistil, že mám ešte horšiu triednu ako som si myslel, takže je to ešte horšie ako sa mohlo na prvý pohľad zdať a že kopec učiteľov na škole nie je takých, akými by mali byť. :P Profáci hrozní, učivo ešte viac. Toto je prognóza výučby na gymnáziu. OFF


Podobne clanky