Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Internet
01 www.doodie.com 15 bodov
02 www.naj.sk 3 body
03 HELL.sk :: tHe dARkESt plACe 2 body
04 www.staznosti.sk 1 body
05 Star Wars: Talker 1 body
06 www.goo.sk 0 body
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
Hry, návody [6 clankov]
Hudba [8 clankov]
Internet [7 clankov]
HELL.sk :: tHe dARkESt plACe
Star Wars: Talker
www.doodie.com
www.goo.sk
www.naj.sk
www.staznosti.sk
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
www.agent.sk 
Internet | Dna 24.2.2002 | Edmond Kme? | 3 znamky, priemer 3.66 | 5780 videni | 664 WAP videni

Určite ste často hľadali nejakú stránku, ktorá by sa zaoberala iba o internete. Samozrejme by sme chceli, aby tam boli recenzie webov, nejaké rozhovory okolo pripojený a podobných tém, aktuality, tlačové správy a všetky takéto veci. Bohužial ja som takú stránku nenašiel:-(... ,ale WIN áno:-) Vlastne sa to všetko začalo GamesWebom, keď bol ešte na adrese www.gamesweb.miesto.sk. Vtedy náš GamesWeb zrezenzoval www.agent.sk a nakoľko nebolo hodnotenie najhoršie, tak ma WIN s pýchou na to upozornil.

Ja som samozrejme od vtedy agenta začal aj sledovať, pretože niekedy podával naozaj zaujímavé informácie a články. Poniektoré weby, ktoré recenzoval, boli naozaj niečim výnimočné a zároveň ste sa nich ťažko dostali. Mimochodom teraz si dovolím vsunúť takú malú vsuvku:)

Strašne neznášam, keď na skoro každej stránke sa nachádzajú linky na tak strašne neznáme adresy ako www.miesto.sk, www.zoznamka.sk, ...alebo www.gamesweb.sk:-D. Skôr by som tam dával linky na také adresy na ktoré sa dostať je naozaj strašne tažké. Napríklad ak nájdete nejakú naozaj vynikajúcu stránku a má adresu www.???.com/webs/users/~somebody/hobbys/index.asp. Tak takéto veci by sa tam podľa môjho skromného názoru mali dávať a nie to čo všetci poznáme. Síce na druhej strane nemusíme tieto motoricky známe veci vypisovať. Len si klikneme... To k vsuvke.


Bohužial agent.sk má jednu chybu. Robí ho len pár ľudí (ak je ich tam viac, tak sorry, ale fakt som si ich nevšimol). S touto chybyčkou plynú aj všetky nevýhody. Nenájdete tam každý deň nové články, samotné recenzie sú krátke (teda nie sú dlhšie ako tento článok, ale toto čo som napísal je v MACHERovi definované ako minirecenzia...), a tak ďalej samozrejme. Lenže keď sa na to pozrieme z hľadiska, že to robia dvaja - traja ľudia takmer sami, tak to nie je najhoršie.

Na agent.sk nájdete aj audit návštevnosti, ktorý určite stojí za to, aby sa pozrel. Poniektoré servery majú potom naozaj zaujímavú štatistiku.

Samotné spracovanie agent.sk je na veľmi slušnej úrovni. Je prehľadný, jednoduchý a aj grafika ujde:) Teda páči sa mi. Len som nepochopil jednu jedinú vec. Prečo je vľavo dole obrázok, kde je e-mailova adresa na agenta, daný v jpg. Nenarážam na spôsob uloženia, ale na kvalitu... (erm, tak to som celý ja:) Vždy musím nájsť niečo čo skritizujem:)

Navyše musím pochváliť ešte jednu vec. Hmotnosť stránky (ak nechápete, tak aj document weight). Málokedy narazíme na web, ktorý ráta aj spomalším pripojením. Agent sa načíta naozaj rýchlo. Len je škoda, že do ľavej tabuľky nedali nejakú farbu na pozadie. Napríklad tú modrú čo používajú, pretože ak máte vypnuté obrázky, tak sa v tom bare naozaj tažko orientuje.

Agent.sk určite stojí za vašu pozornosť. Vždy tu nájdete nejakú zaujímavú informáciu alebo niečo podobné. Navyše tam sledujú situáciu aj okolo pripojený a v podstate aj o všetkom dôležitejšom čo sa na našom inete stalo. Síce nové informácie tam nenájdete každý deň, ale aj tak sa tam chodte pozrieť. Myslím, že sa tam často vrátite...

http://www.agent.sk


Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa
Najnovsie clanky od tohto redaktora