Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Hudba
01 Rammstein Mutter (singel) 35 bodov
02 Hitparády rádia Interhit 27 bodov
03 Rammstein - Mutter 21 bodov
04 Rammstein - Links 2 3 4 11 bodov
05 Goa Head vol 4 10 bodov
06 Elektrick Mann – zhorovy streety 10 bodov
07 Malé Cédečka 2 body
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
Hry, návody [6 clankov]
Hudba [8 clankov]
Elektrick Mann – zhorovy streety
Goa Head vol 4
Hitparády rádia Interhit
Malé Cédečka
Rammstein - Links 2 3 4
Rammstein - Mutter
Rammstein Mutter (singel)
Internet [7 clankov]
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
Rammstein - Ich will 
Hudba | Dna 4.2.2002 | Fredy | 45 znamok, priemer 2.35 | 4164 videni | 525 WAP videni

Dňa 10.9.2001 vyšiel nový singel od Rammsteinu, a to konkrétne Ich Will (preklad: ja chcem), teraz je to už tretí singel z albumu Mutter, zaujímavé je. že všetky tri sú komerčné. Síce ja osobne som proti komercii, ale zase na druhej strane sa radujem, keď už veľa ľudí pozná skupinu. Fakt sa od vydania Mutter dosť zmenil Rammstein, teda stále robia rovnako zaujímave videoklipy, vždy zaujmú niečím výnimočným, bude to asi preto, lebo zakaždým spravia klip úplne inak. Napríklad Let me Feel you Striped je poskladaný z ústrižkov z olympiády v Rusku v 40tych rokoch. Sonne, je zase príbeh o snehulienke a 7 trpaslíkoch, ale v prevedení drogujúcej snehulienky a 5tich ramštaiňákov. Links 2 3 4 je zase o mravcoch a ich problémoch. No a klip ku singlu, o ktorom píšem dnes, je zase prepadnutie banky. Teda len tie zábery ako prepadajú banku a k tomu pustená pesnička. Pár záberov je aj spravených tak, že vidno, že to aj spieva, ale vo väčšine záberov beží obraz nezávisle od zvuku. Samozrejme ako vo väčšine klipov, má aj tento taký jemný nádych brutality. Ale brutalita patrí k nim takže vidno, že imdiž nechcú zmeniť. Ale fakt je mi ľúto, že začali s komerciou. Doteraz ako fanúšik Rammsteinu som mal pocit, keď som vyprával o mojej obľúbenej skupine, že daná osoba, ktorej som to vyprával si vytvára obraz podľa toho, čo ja poviem o nej. A tak pre tú osobu prvý dojem robili moje vyprávania. A teraz sa spýtam hocikoho, či pozná Rammstein a oni odpovedia, že samozrejme. No a teraz mi tie staré časy chýbaju. Stále Rammstein je ten, čo býval, len trošku sa zmenil, ale už to nie je to isté pre mňa, takto mám pocit, že je načase prestať byť ich fanúšikom. Stále sa mi ich hudba páči, ale vidím na sebe, že zo dňa na deň ich počúvam menej a menej. Kedysi som ich denne počul cca 2 hodiny. A teraz asi toľko si vypočujem za mesiac, čo kedysi za deň. Takto sa ich fanúšik nespráva, ja viem, ale proti tomu nič nespravím. Môj život sa mení a už nikdy nebudem takým fanúšikom ako kedysi. Nikdy nepredám ich albumy a ani ich DVDčko, čo mám, budem ich vždy rešpektovať, ale počúvať ich budem už len zriedkavo. Dobre, koniec mojich citových výlevov a vráťme sa k singlu Ich Will. Čo je zaujímavé na tomto singli, že sa má predávať len v Európe, apoň sa americkí fanúšikovia nebudú nudiť, kde sa budú snažiť ho zohnať. Ale podľa mňa s Európou Rammstein už by sa nemal zaoberať, je to tu proste o ničom. Povedzme DVDčko pre región Európa mal vystrihnutú pesničku Buck Dich (preklad: prehni sa), a to vďaka tomu, že do Európy patrí Anglicko, ktoré má strašne blbý postoj k takýmto veciam. Veď napríklad vďaka Anglicku máme Carmagedon 2000 TDR nie s luďmi, ale so zombíkmi. Proste si myslím, že skupina by sa mala viacej orienovať mimo Európy a nemrhať svoju energiu tu. Ale zase odbočujem. Vlastne aké budú na ňom pesničky ??? Budú tam tieto:
1. Ich will - Album Version
2. Ich will - Live
3. Ich will - Westbam Mix
4. Ich will - Paul van Dyk Mix
5. Pet Sematary
6. Ich will - Live CD-R Track

A vlastne to je všetko, zaujimavé je, že aj Paul van Dyk remixol Ich Will. Real Movie video z klipu je tu http://www.rammstein.com/_special/09_01/ichwillfinal.ram a ako natacali tu http://www.rammstein.de/video_ichwill/ichwill_doku.ram a niečo iné ako videá, tak môžete si stiahnuť Ich Will FlashCard http://www.rammstein.de/_flashcard/ichwill.exe

Ak budete potrebovať k niečomu heslo, tak napište toto:
User: +ich+
Password: +will+

Obal CD?ka - Klikni a zv�?�� sa
Najnovsie clanky od tohto redaktora
Podobne clanky