Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Hry
01 Dyna Blaster 193 bodov
02 Mafia 171 bodov
03 Counter Strike: Condition Zero 170 bodov
04 Command and Conquer: Generals 166 bodov
05 Warcraft III:Frozen Throne 165 bodov
06 Elasto Mania 114 bodov
07 GTA III 111 bodov
08 Bulanci 93 bodov
09 Neighbours from Hell 2 90 bodov
10 Call of Duty: United Offensive 73 bodov
11 Carmagedon 72 bodov
12 Return to Castle Wolfenstein 68 bodov
13 Need for Speed - Porche 67 bodov
14 Call of Duty 65 bodov
15 BomberMan 62 bodov
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
AArgon
Bloodrayne
Bulanci
Call of Duty
Call of Duty: United Offensive
Command and Conquer: Generals
Counter Strike: Condition Zero
Fellowship Of The Ring
HALO: Combat Evolved
Half-Life 2
Homeworld 2
Jurassic Park: Operation Genesis
Kuramatic
Lionheart – Legacy of Crusader
Need for Speed Hot Pursuit 2
Neighbours from Hell 2
Neverwinter nights
Painkiller
Pitfall: The Mayan andventure
Prince of Persia – Sands of Time
Quake 2 D-Day
Red Faction
Red Faction 2
Ricochet Xtreme
Rune
The Thing
Tom Clancy`s Rainbow Six 3: Raven Shield
UNREAL 2 - The Awakening
Warcraft III: Reign of chaos
Warcraft III:Frozen Throne
Woodruff and the Schnibble of Azimuth
Worms 3D
viac...
Hry, návody [6 clankov]
Hudba [8 clankov]
Internet [7 clankov]
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
Virtual Fighter 2 
Hry | Dna 16.11.2001 | Bengo | 17 znamok, priemer 3.00 | 4448 videni | 1382 WAP videni

O čom to je: Virtual Fighter 2 je bojovka, v ktorej ide o to, aby ste vymlátili všetkých, čo chcú ísť s vami do ringu. V menu hry máte viacero možností ako hru začať, a to: hra pre jedného hráča (single player - kde ide o zničenie hlavného bossa), na výber nechýba ani hra pre viacerých hráčov (multiplayer - kde si vyberiete s kamarátom, že kto bude mať akého bojovníka, a môžete sa mlátiť), a zaujme ešte aj turnaj (tournament - je podľa mňa najzábavnejší, pretože si vyberiete buď troch alebo 5 hráčov naraz (môžete hrať proti kamarátovi, alebo proti počítaču), a potom postupne keď s jedným prehráte, nastupuje ďalší, a takto sa to strieda, až kým niekto z vás druhému nezničí všetkých vybraných bojovníkov). Po začatí hry vaši vybraní bojovníci stoja oproti sebe, a po zaznení signálu fight sa začne boj. Každý bojovník má svoje špecifické ťahy a veľa kombinácií. Hru ovládate za pomoci kláves, ktoré sa dajú vopred nastaviť alebo za pomoci joysticku. Ako som uviedol vyššie, bojovať sa bude v ringu. Pod tým ringom si treba predstaviť vyvýšenú plochu, ktorej veľkosť sa dá nastaviť. Pokiaľ sa vám podarí vytlačiť súpera z tejto vyvýšenej plochy, tak automaticky vyhrávate. Taktiež môžete vyhrať alebo prehrať, keď zničíte súperovmu bojovníkovi celú jeho životnú energiu. Táto energia je zobrazená na vrchu obrazovky, a tiež jej veľkosť sa dá v hre nastaviť. V hre ešte môžete vyhrať alebo prehrať na čas(tiež sa dá jeho veľkosť nastaviť), vyhrať vtedy, keď súpera napr. len raz udriete, a budete tak úspešne pobehovať po ringu, že vás netrafí, a keď uplynie posledná sekunda, automaticky váš súper prehráva na to, že má menej životnej energie. Virtual Fighter 2 sa hrá na kolá (tiež sa dá ich počet nastaviť), týmto sa hra stáva aj napínavá, pretože ak máte hru nastavenú na tri kolá, a vášmu súperovi sa podarí vyhrať dva po sebe, ešte vždy je tu šanca, že celkovo prehrá, keď sa vám podarí vyhrať 3x po sebe. Keď vyhráte nad súperom v jednohre, nasleduje ďalší, silnejší protivník. V hre na zničenie súpera máte dva základné tlačítka kop a úder a tretie je obrana. Tieto tlačítka sa však dajú kombinovať, čo znamená, že keď v nijakej kombinácii so šípkami, napr. dopredu dopredu úder a naraz kop, môžete súpera prehodiť za seba a podobne. Týchto kombinácií v hre je naozaj veľa, fungujú tu rôzne dopredu dole kop, dozadu dopredu úder a podobne. U každého bojovníka sa tieto kombinácie obmieňajú, a tak každý tu má svoje špecifické chvaty, napr. Jefry sa vie hádzať po súperovi zadkom, čím ho odsotí na 2m, taktiež sa vie hádzať na súpera, keď leží na zemi buď hruďou alebo zadkom, dokáže prehadzovať súpera zo strany na stranu, a ešte vie veľa podobných kúskov. A toto je len jeden bojovník z desiatich. V hre máte na výber pre boj aj ženy(iba dve), ktoré majú tiež pestrú paletu kopov a úderov, a nezaostávajú za žiadnym z mužských bojovníkov. V hre nie sú žiadne zbrane ako napr. u hry Mortal Kombat 4, a tak bojujete len čisto s bojovníkovým telom.

Spracovanie hry: Grafika hry je pekne animovaná, ale je pomerne kockatá. Všetky detaily v hre sa však dajú nastaviť, ale tie kocky sa najviac tak zmenšia. Bojovníci sú robení tak, že keď napr. na začiatku hry máte na hlave čelenku, a kopne vás súper do hlavy, tak tá čelenka spadne na zem, čo je veľmi zaujímavý efekt a vy pokračujete bez nej. Postavy sú veľké, a pekne trojrozmerné, hra je detailná. Po zvukovej stránke niet čo hre vytknúť, počuť výkriky, vzdychy súperov po zásahu a podobne je tu všetko dobre ozvučené. Napr. keď ste pod vodou, počuť hukot morských vĺn ako bijú o útesy. Hra je 3D (keď napríklad kopnete súpera z otočky tak poletí napr. smerom bližšie ku kamere), ale viac menej stále vidíte iba 2D pohľad( čiže keď už vidno viac menej postavu po tej kopačke spredu a vášho bojovníka vzadu za ňou, tak sa kamera otočí do takého pohľadu, aby zase bojovníci stáli oproti sebe). 3D pohľad najlepšie vidno pri Replay (opakovaný záber - ukazuje sa vždy pri zničení súpera, dá sa v hre tiež vypnúť) a vtedy, sa na hru pozeráte tak ako to kamera určí, napr. aj z hora, kde vidíte celú 3D postavu z rôznych smerov. Túto hru by som odporučil všetkým, čo majú radi mlátičky, a taktiež aj tým, čo sa chcú pri počítači dobre odreagovať.

Hodnotenie 7/10


Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa
Najnovsie clanky od tohto redaktora
Podobne clanky